1) Ευχαριστούμε τα ζαχαροπλαστεία Τζανετής για την προσφορά τους με γλυκά στο σχολείο που δόθηκαν ως δώρο στους εκπαιδευτικούς του Λυκείου Αραδίππου στην Κύπρο.

2) Ευχαριστούμε τον Πρωτοπρεσβύτερο π. Γεώργιο Κωστή για την προσφορά του με εικόνες και εκκλησιαστικά είδη από την Αγία Ματρώνα  που δόθηκαν ως δώρο στους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές του Λυκείου Αραδίππου στην Κύπρο.

3) Ευχαριστούμε το Δήμο Κηφισιάς  για προσφορά του με ιστορικά βιβλία στο σχολείο που δόθηκαν ως δώρο στο Λύκειο Αραδίππου στην Κύπρο.

4) Ευχαριστούμε το ΚΕΜΜΕ και ιδιαίτερα την Πρόεδρό του κ. Κούτση για την όμορφη πλακέτα  που σχεδίασε και επιμελήθηκε  ως ενθύμιο της επίσκεψης του σχολείου μας στο Λύκειο Αραδίππου στην Κύπρο.

ΑΝΑΞΑΓΟΡΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΣΠΙΘΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ